قیمت عمده نوشابه
قیمت عمده نوشابه

قیمت عمده نوشابه-فروش عمده نوشابه و قیمت بینظیر انواع نوشیدنی

فروش عمده نوشابه در انواع برندها و قیمت عمده نوشابه
کوکا کولا
فانتا
پپسی
میرندا
اسپراست
سون اپ
خوشگوار
کانادادرای
زیر قیمت بازار
محصولات اصل و با تاریخ روز را از بازرگانی به بازار تهیه نمایید
فروش عمده انواع نوشیدنی
اطلاع از قیمتها در کانال بازرگانی به بازار
پپسی (در گذشته پپسی‌کولا) نام یک نوع نوشابه کولای گازدار پرطرفدار است که تا سال ۱۹۶۵ توسط شرکت پپسی کولا تولید می‌شد. از سال ۱۹۶۵ در پی ادغام شرکت پپسی کولا و شرکت فریتو-لی، این محصول توسط شرکت پپسی‌کو تولید می‌شود.
قیمت عمده نوشابه
این محصول هم‌اکنون در کنار سایر محصولات شرکت پپسی‌کو مانند پپسی رژیمی، پپسی کریستال، پپسی لیمویی، پپسی آبی، پپسی طلایی و پپسی مکس که هرکدام طعم و مشخصات خاص خود را دارند تولید می‌شود. همواره رقیب اصلی پپسی، کوکاکولا بوده است.
نوشابه پپسی اولین بار در سال ۱۸۹۳ توسط داروساز جوانی به نام کیلب برادهم اهل نیوبرن در ایالت کارولینای شمالی در کشور آمریکا معرفی شد. هدف برادهم از تولید این نوشیدنی درمان درد معده بود. نام نوشابه پپسی بر گرفته شده از پپسین (Pepsin)، آنزیمی است پروتئینی که از سلولهای اصلی معده ترشح می‌شود و به هضم پروتئینها کمک می‌کند. این شرکت در زمینه تولید انواع نوشیدنی‌های غیر الکلی فعالیت داشت که پپسی معروف‌ترین آن‌هاست.
قیمت عمده نوشابه
در دسامبر ۲۰۱۲ اعلام شد که پپسی شیرین کننده‌های مصنوعی پپسی رژیمی را با هدف افزایش سهم بازارش از این نوع نوشابه‌ها اصلاح خواهد کرد.
گروه کارخانجات ارم نوش، متشکل از کارخانه ارم نوش، کارخانه آکوفینا، کارخانه پپسی تبریز، کارخانه پیمان فردان، کارخانه فردان جهان و کارخانه سوپرچای می باشد که در زمینه تولید انواع نوشابه های گازدار:ارم، پپسی، میراندا،سون آپ و آبهای فراوری شده بدون نیترات آکوافینا، انواع پریفرم و بطری و تولید و عرضه انواع چای فعالیت می کند.
کارخانه ارم نوش از بزرگترین شرکت های تولید نوشابه در ایران می باشد. از جمله برتری هایی این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره داشت:
موقعیت جغرافیایی
قیمت عمده نوشابه
کارخانه ارم نوش در ۱۰ کیلومتری پایتخت ایران واقع شده و از قابلیت توزیع به موقع محصولات خود در بزرگترین بازار مصرف یعنی شهر تهران برخور دار است.
آب، مهمترین و عمده ترین ماده اولیه بکار رفته در نوشابه ها می باشد. همچنین این ماده در ضدعفونی، شستشو و بهداشت نقش به سزایی ایفا می کند. کارخانه ارم نوش در یکی از بهترین نقاطی واقع شده که به منابع آب های زیرزمینی با فاکتورهای مناسب دسترسی دارد.

باکس شناور "همچنین ببنید"

اطلاعیه بازرگانی به بازار

اطلاعیه بازرگانی به بازار – جایگزین کانال تلگرام

سلام و احترام در پی از دسترس خارج شدن تلگرام تا بهبود اوضاع، اطلاع رسانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =