7پیشنهاد برای تجارت موفق

7پیشنهاد برای تجارت موفق

و حال به پاس قدرانی از لطف همیشگی شما ، خریداران و فروشندگان عزیز و ارجمند ، 7 پیشنهاد برای یک بیزینس موفق در دنیای تجارت خدمت شما ارائه میکنیم :

۱.تجارتی که با آن آشنایی گرچه برای یک موفقیت بزرگ باید به طور دائم اطلاعات خود را به روز کرد و افزایش داد ) دارید را به راه بیاندازید.

۲.همان باشید که هستید. اگر درون گرا هستید و نمیتواند با مردم و مشتریان خود به |آسانی ارتباط برقرار کنید و یک بیزینس و جلسه کاری موفقیت آمیز داشته باشید . شما باید یک کسب و کار بصورت اینترنتی و بطور غیرمستقیم یا از طریق فضای مجازی راه اندازی کنید .

۳. از کم شروع کنید. قرار نیست همه چیز و بهترین چیزها را طی یک شب بدست آورید و در آخر یک بیزینس من یا یک لیدی موفق شوید . قرار است آرام آرام اتفاق ها ی خوب رخ دهد . بهتر است در مرحله اول یک وبسایت متفاوت از باقی وبسایت ها برای بیزینس خود طراحی کنید (سعی کنید از تجربه افراد موفق استفاده کنید.) و با نحوه جذب مشتری آشنا شوید و کم کم مشتری هارا به سمت بیزینس خود بکشانید

۴. دنبال یک مارکت تثبیت شده بگردید. سعی کنید اطلاعاتی در زمینه ی ایده خود کسب کنید . اگر به فکر عکاسی زیر آب هستید ابتدا درباره خود عکاسی اطلاعات کسب کنید .

۵. به حراجی ها توجه کنید . سعی کنید قیمت کالاهایتان نزدیک به آنچه از نظر مردم مناسب است بکنید . چون بیزینس و کالاهایتان خواهان بیشتری خواهد داشت . دقت کنید حراجی است که تجارت را سر پا نگه می دارد.

۶. کاری کنید که یافتن شما برای افراد آسان باشد. شما باید مکان یا محل یا جایی را برای خود مشخص کنید که مشتران به شما دسترسی پیدا کنند . امروزه باید هم تجارت آنلاین و هم تجارت غیر آنلاین داشته باشید . به خاطر داشته باشید که حتما یک وبسایت ، کانال تلگرامی، صفحه ای در اینستاگرام و فیسبوک برای خود راه اندازی کنید ، درغیر این صورت مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد .

۷. برای خود هدف و طرحی در نظر داشته باشید. هر بیزینسی نیاز به یک طرح و فکر اولیه احتیاطی دارد . همیشه مصمم در راه رسیدن به موفقیت با قدم های محکم و بدون هیچ نامید شدن بعد از هر زمین خوردن به مسیر خود ادامه بدهید .

سوالی دارید با ما مطرح کنید . پشتیبانی و مشاوره فقط در ساعت های 9 الی 18 انگشبه 09112680085
کانال بازرگانی به بازار

درباره‌ی آیدا عزیزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 15 =

کانال عمده فروشی

برای دریافت آخرین محصولات و اطلاعات وارد کانال شوید